48. Klid
Autor: Eva Brlicová Horníčková
(1941 Zlín)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno
Šířka: 15 cm, výška: 22 cm, rámování: 41 x 31 cm
Konec dražby: 07.06.2021 19:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč