212. Oliva Federico 18XX-1920 Párové Obrazy
párové Obrazy, olej na dřevě, sig. PD, rozměr 26 x 48 cm, rámováno novější rám 35 x 56 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 19 900 Kč