212. Váchal Jaroslav Vladimír (1896 - ?)
Kostel na kopci, olej naplátně, rentoilováno na nové plátno, sig. PD, rozměr 49 x 64 cm, rámováno 61,5 x 77 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč