168. Výhled na Petřín

Autor: Jaroslav Lukavský
(1924 - 1984)

Signováno vlevo dole tužkou, přehnutý list
Technika: litografie
Šířka: 25 cm, výška: 2é cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno

Konec dražby: 09.11.2022 22:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 250 Kč