168. Výhled na Petřín
Autor: Jaroslav Lukavský
(1924 - 1984)
Signováno vlevo dole tužkou, přehnutý list
Technika: litografie
Šířka: 25 cm, výška: 2é cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.11.2022 22:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč