213. Alpy
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 72 cm
Konec dražby: 15.06.2021 20:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč