213. malíř 19. století
olej na plátně, Švihák, signatura neurčena datováno 1854?, , malba poškozena, rozměr 15x21 cm, rámováno 22x26 cm, nepůvodní rám
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč