213. Moravec Alois (1899-1987)
Srnky na louce, olej na kartonu, sig. PD, datováno 1931, rozměr 29,5 x 45,5 cm, rámováno 45,5 x 61,5 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč