213. Pražské Motivy Konvolut 4ks
rámováno cca 35 x 25 cm
Technika: litografie
Konec dražby: 22.06.2022 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč