268. Chladná kodaň
Autor: Petersen
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský popis, datováno
Technika: olej na plátně, datace: 1919
Šířka: 34,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 30 x 39,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.06.2021 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč