214. Dvořák Jan
Česká krajina, olej na kartonu, sig. PD, datováno 1985, rozměr 57 x 97 cm, rámováno 73,5 x 113,5 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 950 Kč