Krajina s kameny

Autor: Josef Krejsa
(1896 Husinec - 1941 Husinec)

signováno vlevo dole
Technika: kresba
Šířka: 13 cm, výška: 19,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 08.11.2023 20:44 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč