214. K.Delft - Klidné odpoledne
Signováno vpravo dole, rámováno v masivním blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 60 cm, rámování: 80 x 60 cm
Konec dražby: 05.04.2022 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč