214. Portrét z roku 1867
olej na plátně, Portrét dívky, 19. století, sig. zezadu. poškozena malba, rozměr 66x53, rám 93 x 80 poškozen
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč