173. Růže ve váze
Autor: Vladimír Fortin
(1923 Praha - 2005 ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 48,5 cm
Konec dražby: 13.09.2021 21:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč