Akvarel I.

Autor: Božena Rossí
(1957)

Signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na reversu autorský popisek, štítek MK galerie Jihlava
Technika: kombinovaná technika, datace: 1995
Šířka: 24 cm, výška: 31 cm, rámování: 61 x 51 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč