Na bramborách

Autor: Václav Koutský
(1907 - 1980)

Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: kvaš, datace: 1950
Šířka: 22 cm, výška: 19 cm, rámování: 26 x 30 cm

Konec dražby: 08.06.2022 20:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč