Pasáček ovcí

Autor: Rajko Tomic
(1905 - 1988)

Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1931
Šířka: 24,5 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 17,5 x 26,5 cm

Konec dražby: 09.12.2020 20:33 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč