222. Pasáček ovcí
Autor: Rajko Tomic
(1905 - 1988)
Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1931
Šířka: 24,5 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 17,5 x 26,5 cm
Konec dražby: 14.06.2021 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč