178. Moře a kamení
Autor: Josef Němec
(1922 - 2000)
Signováno a datováno vpravo dole, autorský tisk, paspartováno a zaskleno
Technika: litografie, datace: 1977
Šířka: 60 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 63 x 70 cm
Konec dražby: 11.07.2022 21:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč