Strom v krajině
Autor: Břetislav Polišenský
(1929)
signováno vlevo dole, rámováno, na zadní straně jiný námět
Technika: olej na kartonu
Šířka: 59 cm, výška: 29 cm, rámování: 41 x 72
Konec dražby: 04.03.2024 20:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč