216. Hrušková-Štefková Helena *1955
Pod stromem, olej na plátně, sig. PD, rozměr 103 x 70,5 cm, rámováno 116 x 84,5 cm, autorský štítek zezadu
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč