Zaříkávač koní
Autor: Jakub Obrovský
(1882 Brno - 1949 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba, datace: 1911
Šířka: 17 cm, výška: 24 cm, rámování: 46 x 37,5 cm
Konec dražby: 18.12.2023 21:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč