Žena s květinami
Autor: Jakub Obrovský
(1882 Brno - 1949 Praha)
signováno a datováno vlevo dole
Technika: litografie na kartonu, datace: 1941
Šířka: 20 cm, výška: 29 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.04.2024 17:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč