216. Mánes Josef - následovník
akvarel na papíře, Červené paraplíčko, nesignováno, 12x15,5cm, rámováno 32x37cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč