216. U Vltavy
rámováno
Šířka: 42,5 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 55,5 x 64 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 20:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč