59. Konvolut 2ks dřevoryt - Pražské věže
Autor: Antonín Morávek
(1896 - 1959)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, volný grafický list
Technika: dřevoryt, datace: 1927
Šířka: 27 cm, výška: 40 cm
Konec dražby: 10.05.2021 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč