Stará žena a její dům - Velký formát

Autor: Georg Gundorff
(1876 - 1925)

Signováno a datováno vpravo dole, orámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1918
Šířka: 65 cm, výška: 96 cm, rámování: 112 x 82 cm

Konec dražby: 21.01.2021 21:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 100 Kč