Ponorka

Autor: Jiří Mezřický
(1939)

Akryl na plátně, signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: akryl
Šířka: 20 cm, výška: 25 cm, rámování: 36,5 x 31,5 cm

Konec dražby: 09.12.2020 19:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč