217. Hlaváček J. ?
olej na kartonu, Kostelík v zimě, sign PD - fragment signatury, 49x40c, rámováno 57x47cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč