217. Prašná brána
Signováno vpravo dole, číslováno 16/25
Technika: lept
Šířka: 9 cm, výška: 20 cm, rámování: volný list 29 x 21 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.06.2022 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč