217. Vodák Václav (1914 - 1976)
Vršíček u Rokycan, olej na plátně, sig. PD, datováno 1949, rozměr 65 x 86,5 cm, blondel rám 85 x 107 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč