Samota v kopcích
Autor: Svatopluk Janke
(1909 České Budějovice - 1995 Plzeň)
signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 13 cm, výška: 14 cm, rámování: rámováno
Konec dražby: 06.02.2024 20:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč