218. Březina - Říčka
signováno vpravo dole, protrženo, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 37 cm, výška: 50 cm, rámování: 58 x 45 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 23.04.2023 16:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč