218. Havlík Jan 1915-1995
olej na plátně, sign LD, Kytice, 30x39cm, rámováno 43x51cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč