218. Náves
Paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 38 cm, výška: 28 cm, rámování: 50 x 56 cm
Konec dražby: 13.09.2022 21:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč