Mokrá luka

Autor: Karel Khun
(1866 - 1921)

Signováno vlevo dole, na reversu autorský dopisek
Technika: olej na sololitu, datace: 1885
Šířka: 52 cm, výška: 36 cm, rámování: 48 x 63 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč