219. Gemerle Václav *1922
Stavba v noci, olej na plátně, sig. PD, datováno nečitelně, rozměr 70 x 50,5 cm, olištováno
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč