219. Šplíchal Miloslav 1925-2004
olej na kartonu, Vysočina, sign PD, 50x35cm, rámováno 50x65cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč