E. Wallengren - Krajina v Torslandy

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1954
Šířka: 36 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 40,5 x 45,5 cm

Konec dražby: 23.11.2021 19:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč