34. Mužský akt
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: tempera, datace: 1989
Šířka: 20,5 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 43 x 32,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2021 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč