22. Karel Schadt
Zimní krajina - olej na plátně, signováno PD K. Schadt, rozměr 67 x 54, rám pozdější 78 x 65
Konec dražby: 25.01.2016 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 900 Kč