22. Kraus - Zátiší
Signováno a datováno na reversu nahoře, rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1953
Šířka: 25 cm, výška: 35 cm, rámování: 45,5 x 36,5 cm
Konec dražby: 04.04.2022 19:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč