22. Nečitelná signatura
olej na plátně fix karton, sign PD - nečitelne, 19x28, rámováno 30x39cm, rám velmi poškozen
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč