22. T.G.Masaryk
Paspartováno, zaskleno, Monogramováno RB
Technika: kresba, datace: 1934
Šířka: 22 cm, výška: 30 cm, rámování: 48 x 37 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.07.2021 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč