167. Vyznání
Autor: Dušan Topoľský
(1935 Šurany, Československo - 2011 Olomouc)
signováno vpravo dole, datováno 1968, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, materiál: karton, datace: 1968
Šířka: 40 cm, výška: 27 cm, rámování: 44,5 x 57 cm
Konec dražby: 06.12.2017 20:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč