220. Krajina
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 34 cm, výška: 22 cm, rámování: 34 x 45 cm
Konec dražby: 13.09.2022 21:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč