220. Pavliš Jaroslav 1902-1972
olej na kartonu Zimní krajina, sign. PD, 45x70cm, rámováno 55x80cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 250 Kč