119. Plachá
Autor: Dan Trantina
(1965 - ?)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 1999
Šířka: 61 cm, výška: 86 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 20:39 SELČ
Zbývá: 9d 0h 11m 18s
Vyvolávací cena: 2 500 Kč