Portrét dívky
Autor: Dan Trantina
(1965 - ?)
signováno a datováno vpravo dole
Šířka: 36 cm, výška: 50 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.05.2024 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč