44. Plameny
Autor: Dan Trantina
(1965 - ?)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 1999
Šířka: 61 cm, výška: 86 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.05.2024 20:14 SELČ
Zbývá: 8d 21h 43m 34s
Vyvolávací cena: 2 500 Kč